Year

Men's singles

Ladies' singles

Men's doubles

Ladies' doubles

Mixed doubles

 1999   

Marvin Steve Jr. (GER)

Maja Pohar (SLO)

Dmitry Miznikov, Valery Strelcov (UKR)

Natalja Esipenko, Natalia Golovkina (UKR)

Valery Strelcov, Natalia Golovkina (UKR)

 2000

Richard Vaughan (NED)

Anu Weckstrem (FIN)

Michal Logosz, Robert Mateusiak (POL)

Felicity Gallup, Joanne Muggeridge (WAL)

Michael Beres, Kara Solmundson (CAN)

 2001

Oliver Pongratz (GER)

Karina de Witt (NED)

Kristof Hopp, Thomas Tesche (GER)

Erika van den Heuvel, Nicole Van Hooren (NED)

Peter Steffensen, Lene Mork Christiansen (DAN)

 2002

Przemyslav Wacha (POL)

Petya Nedeltcheva (BUL)

Vincent Laigle, Svetoslav Stojanov (FRA

Tammy Jenkins, Rhona Robertson (NZL)

Russel Hogg, Kirsteen McEwan (SCO)

 2003

Hendra Wijaya (SIN)

Hongyan Pi (FRA)

Vincent Laigle, Svetoslav Stojanov (FRA)

Yoshiko Iwata, Miyuki Tai (JPN)

Carsten Mogensen, Kamilla Rytter Juhl (DEN)

 2004

Hidetaka Yamada (JPN)

Li Li (SIN)

Daniel Glaser, Dennis Von Dahn (SWE)

Yanmei Jiang, Li Li (SIN)

Svetoslav Stoyanov, Victoria Wright (FRA)

 2005

Leonard De Pauw Holvy (SUI)

Miyo Akao (JPN)

Simon Mollyhus, Anders Kristiansen (DEN)

Liu Fan Frances, Sari Shinta Mulia (SIN)

Hendra Wijaya, Liu Fan Frances (SIN)

 2006

Andrew Smith (ENG)

Petya Nedeltcheva (BUL)

Chris Tonks, Chris Langridge (ENG)

Liza Parker, Jenny Day (ENG)

Chris Langridge, Jenny Day (ENG)

 2007

Carl Baxter (ENG)

Guo Xin (CHN)

Wouter Claes

Frederic Mawet (BEL)

Cai Jia Ni

Guo Xin (CHN)

Wouter Claes

Nathalie Descamps (BEL)

2008

Ville Lang (FIN)

Kaori Imabeppu

( JPN )

Rupesh K.T. Kumar ( IND )

Sanave Thomas ( IND )   

Maria Thorberg ( DEN )

Kati Tolmoff ( EST )

Baptiste Careme ( FRA )

Laura Choinet ( FRA )

2009

Peter Mikkelsen

( DEN )

Anita Raj Kaur

( MAL )

Kolding ( DEN )

Conrad ( DEN )

Ezgi Epice ( TUR )

Claudia Vogelsgang ( GER)

Dobrev  ( BLG )

Dobreva  ( BLG)

2010

Ben Beckam( ENG )            

Nicole Grether( GER)

James Philips ( WAL)

Joe Morgan   ( WAL )

Nicole Grether ( GER )   Charmaine Reid ( GER )

Zvonimir Đurkinjak ( CRO )

Staša Poznanović ( CRO )

2011

Dieter Domke( GER )           

Miatsu Mitani( JPN )

Rasmus Fladberg ( DEN )

Kim Astrup ( DEN )                

Line Kjarsfeldt   ( DEN )

Sandra Maria Jensen (DEN)

Zvonimir Đurkinjak ( CRO )

Staša Poznanović ( CRO )

2012

Lukas Schmidt( GER )

Kan Ito( JPN )

Jacco Arends ( NED )

Maas Jelle (NED )

Samantha Barning ( NED)

Eefje Muskens (NED)

Jacco Arends ( NED )

Ilse Vaessen ( NED )

2013

Wisnu Haryo Putro( ITA )

Natalia Perminova( RUS)

Christopher Rusdianto (INA)

Trikusuma Wardhana (INA)

Irina Khlebko ( INA )

Ksenia Polikarpova (INA)

Nichlas Nohr ( DEN )

Rikke S. Hansen ( DEN )

2014

Lucas Schmidt   (GER)

Mette Poulsen (DEN)

Mathias Christianse (DEN)

David Daugaard (DEN)

Julie Finne - Ipsen (DEN)

Rikke Soby (DEN)

Niclas Nohr (DEN)

Sara Thygesen (DEN)

2015

Erik Pang (NED) 

Elena Komendrovsk (RUS)

Peter  Briggs (ENG)

Tom Wolfenden (ENG)

Maiken Fruergaard (DEN)

Camilla Martens (DEN) 

Zvonimir Đurkinjak (CRO)

Mateja Čiča (CRO)

 2016

Marius Myhre (NOR)           

Elena Komendrovskaja (RUS)     

Zvonimir Đurkinjak (CRO)

Filip Špoljarec (CRO)

 

Ksenia Evgenova (RUS)

Elena Komendrovskaja (RUS)  

 Zvonimir Đurkinjak (CRO)

Mateja Čiča (CRO)

 2017

Kasper Lehikoinen (FIN)          

Anne Hald (DEN)  

Zvonimir Đurkinjak (CRO)

Zvonimir Hoelbling (CRO)

 

Kristin Kuuba (EST)

Helina Ruttel (EST)  

Matthew Klare (ENG)

Victoria Williams (ENG)

  • Hrvatski olimpijski odbor
  • Gradsko poglavarstvo grada Zagreba
  • Zagrebački Športski Savez
  • Zagrebački badmintonski savez
  • Turistička zajednica grada Zagreba
  • Središnji državni ured za šport
    • Mail. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
    • Tel: +385 91 72 71 302
    • Fax: +385 1 66 79 789
    • Contact person: Tatjana Zrnić
    VICTOR CROATIAN INTERNATIONAL © 2016
    WEB DIZAJN iDEAL MEDIA